Специалист Осигуряване на качеството – гр. Варна

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

ОТГОВОРНОСТИ

Контролира дейностите по предоставянето и поддръжката на всички видове услуги на компанията
Оказва методическо съдействие на експлоатационните звена при предоставяне на услуги и отстраняване на повреди
Отговаря за осигуряване регламентираното качество на предоставяните услуги и провеждане на мероприятия по превантивни дейности за осигуряване на качество
Организира дейности по миграция на услуги по алтернативни технологии с цел оптимизация на мрежата
Организира и контролира цялостния процес по обезпечаване с материали, работно облекло, инструменти и др. необходими за безопасната и качествена работа на експлоатационните екипи
Изпълнява всички дейности, свързани с процеса на управление на каналната мрежа на компанията, поддържане на актуална база данни в информационните системи за използваната канална мрежа от кабелните оператори, съгласуване на проекти на кабелните оператори, съгласно профила на службата

ИЗИСКВАНИЯ

Висше техническо образование – степен Бакалавър в сферата на Телекомуникации, Информационни технологии, Радиоелектроника, Електрозахранване или други с релевантен профил
Минимум 1 година професионален опит в експлоатация на фиксирана и/или мобилна телекомуникационна мрежа
Опит с работа с техническа документация, схеми и измервателна и контролно-диагностична апаратура
Познаване на структурата и всички съставни елементи, правилници и норми за строеж, ремонт и поддържане на селищните телефонни мрежи
Познаване на ITU, ETSI, IETF, BDS и други документи, касаещи преносната мрежа, METRO и NGN архитектура, елементи, интерфейси и протоколи
Отлични компютърни умения - MS Office (Word, Excel, Access)
Добро владеене на английски език - писмено и говоримо
Комуникативност, креативност и умения за работа в екип
Свидетелство за управление на МПС – категория „В”

Ние Ви предлагаме

Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Специалист - качество

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

21.11.2019

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК