Главен счетоводител

Компанията е дистрибутор в България на най-продаваната марка сладолед в Украйна от 2013г. Във връзка с началото на дистрибуторска дейност в г.Варна, компанията търси подходящи кандидати за позиция «Главен счетоводител».
Задължения:
- Отговаря за цялостната счетоводна дейност на компанията;
- Своевременно осигурява необходимата финансово-счетоводна информация, отчети и справки, необходими за ефективното управление на компанията;
- Изготвя текущи и периодични финансови отчети в съответствие със стандартите на МСФО;
- Контролира подаването на данъчни декларации и справки, статистически отчети, отчети за БНБ и др.институции;
- Отговаря за коректното и навременно отразяване на счетоводните операции в специализиран софтуер;
- Следи и контролира за спазването на платежната и финансовата дисциплина;
- Извършва анализ на финансовото състояние и финансовите резултати на компанията;
- Следи и прилага настъпилите изменения в областта на счетоводното, данъчното, осигурителното и трудовото законодателство.
- Поддържа връзки с одитори, данъчна администрация, КФН и др.;

Нашите очаквания:
- Висше образование (степен магистър) "Счетоводство и контрол", "Финанси" или еквивалентна специалност;
- Професионален опит като главен счетоводител - минимум 3 години;
- Отлично познаване на данъчното, осигурителното и трудовото законодателство;
- Познаване на международните счетоводни стандарти;
- Отлични знания по осчетоводяване на външнотърговски операции;
- Отлична компютърна грамотност;
- Отлични умения за работа в екип и много добри организационни умения;
- Желание за работа в динамична среда.
- говорим Руски език ( предпочтително, не е задължително).

Компанията предлага:
- Дългосрочни трудови взаимоотношения;
- Много добро трудово възнаграждение;
- Работа в екип от професионалисти.

Ако позицията отговаря на Вашите знания и умения, моля изпратете автобиография на e-mail: generalova.helen@mail.ru.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

02.02.2017

Организация:

ООО "Митали"

Детайли за организацията:

Повече информация за ООО "Митали" може да получите ТУК