ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Описание

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА СОФИЯ

Описание на фирмата:
Техносим ЕАД е едно от водещите дружества на българския пазар специализирано в производството на Бетонови керемиди и Настилки. Дружеството залага на постоянното развитие и представянето на пазара на висококачествени продукти, съчетано с внедряването на най-модерни технологии и оборудване.
За постигане на търговските цели на дружеството ние търсим високо мотивиран търговец, който да се присъедини към нашия екип, заемайки позицията:

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА ГР.СОФИЯ И СОФИЯ ОБЛАСТ

Изисквания към кандидатите:
• Подходящо за позицията образование;
• Търговски и/ или маркетингов опит в областта на продажбите на индустриални и строителни продукти ще се счита за предимство;
• Ползване на английски език е предимство;
• Много добра компютърна грамотност;
• Умения за водене на преговори, презентации и сключване на сделки;
• Силни вътрешна мотивация и постоянен стремеж към усъвършенстване;
• Позитивен, контактен и с качества на преговарящ;
• Аналитично и креативно мислене;
• Готовност за работа, вземане на решения в рамките на определените му правомощия и изпълнение на планове;
• Възможност за интензивни служебни пътувания;

Основни отговорности:
• Представлява дружеството в поверения му регион;
• Инициира срещи, води преговори, изготвя и защитава оферти;
• Активно работи с крайни клиенти и архитекти;
• Сключва договори и управлява реализацията на текущи проекти;
• Налага и развива търговската марка и името на фирмата;
• Изгражда и обслужва дистрибуторската мрежа в региона си;
• Предлага, организира и изпълнява маркетингови мероприятия и кампании в поверения му регион.
• Изготвя пазарни анализи и проучвания;

Ако вие сте амбициозен, инициативен човек, мотивиран да работи в съвременна бързо развиващата се организация и търсите предизвикателство, движение, разнообразна и интересна работа, моля изпратете Ваша автобиография и мотивационно писмо не по-късно от 24.02.2017 година.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

*Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност
Месторабота: София

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София 1839, кв. Враждебна, ул."45",

Дата:

09.02.2017

Организация:

ТЕХНОСИМ ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ТЕХНОСИМ ЕАД може да получите ТУК