Продавач консултант

Описание

Еф Еф Груп България ЕООД е официален представител на NIKE.
За магазин Nike Outlet на бул. България 88 търсим да назначим

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ

ИЗИСКВАНИЯ:
- Завършено средно образование, висока езикова култура;
- Отлични комуникативни способности и умение за работа с клиенти;
- Умение за работа в екип;
- Умение за работа с касов апарат и много добра компютърна грамотност – предимство;
- Владеене на английски език – предимство.

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Предлагане на стоката и консултиране на клиентите при избора им;
- Приемане и обработка на стоката;
- Спазване на трудова дисциплина;
- Поддържане реда и хигиената в магазина.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
- Обучение според стандартите на продаваната марка;
- Работа в модерна работна среда;
- Трудов договор, съобразно българското законодателство;
- Служебно облекло, специално намаление за служители на компанията;
- Процент от оборота за месеца (бонус) при постигане на определените търговски резултати.

Позицията не е подходяща за студенти редовно обучение.

Очакваме подробна автобиография, телефон за контакт и актуална снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

05.10.2017

Организация:

Еф Еф Груп България ЕООД

Повече информация за Еф Еф Груп България ЕООД може да получите ТУК