Търговски представител - Софтуер и печатни технологии

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделният човек и правилния човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент-

Търговски представител:

Отговорности:

• Активно набиране и изграждане на отношения с клиенти,
• Презентиране на продуктите и услугите на компанията,
• Осъществяване на търговски преговори с клиенти,
• Анализ на нуждите на клиентите и предлагане на решение за оптимизиране,
• Регулярна отчетност към прекия ръководител,
• Изпълнение на лични цели за продажби;

Компанията предлага:

• Ключова позиция в екипа на международна компания,
• Възможност за натрупване на опит в международна компания с изградени корпоративни стандарти,
• Обучение според стандартите на компанията и вътрешната и система за обучение,
• Възможност за развитие в структурата на компанията,
• Допълнително възнаграждение обвързано с постигнатите резултати,
• Служебен телефон и лаптоп;

Изисквания:

• Завършено висше образование,
• Опит на подобна позиция се счита за предимство,
• Предишен опит в предоставянето на решения / услуги или в IT периферия,
• Проактивен , амбициозен, динамичен и креативен човек,
• Добри презентационни и комуникационни умения,
• Познаване на офис приложения - Word, Excel , PowerPoint,
• Владеене на английски се счита за предимство,
• Шофьорска книжка;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Електронна търговия

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

16.02.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК