Продавач-консултант

Фирма търси мотивирани служители за позицията Продавач-консултант/Касиер в Магазин за резервни части и електроуреди в гр.Своге.

Специфични изисквания:
- Средно образование
- Без ограничения за регистрация в Бюрото по труда

Вие сте подходящият кандидат, ако притежавате:
- Добра компютърна грамотност;
- Добри комуникационни умения;
- Способност да работите самостоятелно и в екип;
- Готовност за работа на смени;
- Опит в сферата на продажбите и владеене на английски език са предимство;

Задължения и отговорности:

- Отлично обслужване на нашите клиенти;
- Следене на асортимента и наличностите;
- Подреждане и аранжиране на стоката;
- Издава първични финансово-счетоводни документи;

Ние предлагаме:

- Дългосрочен договор и редовно заплащане;
- Работа в динамична среда;
- Подходящо фирмено обучение;

Телефон за информация: 0886 42 98 15 Лидия Венова

Очакваме Вашите документи за кандидатстване /АВТОБИОГРАФИЯ И АКТУАЛНА СНИМКА, телефонен номер за обратна връзка/.Първоначален подбор ще бъде извършен само по документи. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Моля изпращайте кандидатурите си чрез сайта или директно в офиса на фирмата на адрес: Своге, ул. Пенчо Славейков N 3

Всички документи на кандидата са защитени от ЗЗЛД и се разглеждат при строга конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Своге

Адрес:

гр. Своге 2260, ул. Пенчо Славейков 3

Дата:

20.02.2017

Организация:

Петър Електрик ЕООД

Повече информация за Петър Електрик ЕООД може да получите ТУК