Администратор на онлайн магазин

Служител с перфектен анлийски език за работа с онлайн магазин и социални мрежи

търсим умен, приветлив и енергичен колега/колежка, който да се включи активно в ежедневните задачи по сайта и комуникация с клиенти.

Кандидатите трябва да владеят :
- Отлично владеене на Английски език, писмено и говоримо
- Компютърна грамотност.
- Отлично познание на социялните мрежи Facbook, Pinterest, Instagram, Twitter
- Комуникацията ще се извършва посредством онлайн платформа, и ще се ползва английски език.
- работа в нов офис, луксозна сграда, до Метро станция Западен Парк;

Основни задължения:
- Проучване на търсенето и потенциалната клиентела
- Изготвяне на търговски стратегии за увеличаване на продажбите
- Разработване, реализиране и анализиране на рекламни кампании във Facebook и Google AdWords
- Поддържане и администриране на фирмения уеб сайт и профилите на фирмата в социалните мрежи
- Анализ на конкурентните сайтове и предлагане на идеи за подобряването на позиционирането на фирмения онлайн магазин
- Създаване и публикуване на графични изображения и снимки
- провеждане на е-mail маркетинг кампании чрез MailChimp

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:

1.силно развити аналитични умения.
2. внимание към детайлите
3. Богата езикова култура и отлична писмена грамотност, възможност да пишете правилно и творчески, увлекателно съдържание по различни теми.
4. Концентрация и прецизност;
5. Креативно и аналитично мислене, инициативност.
6. Отговорност;
7. Самостоятелност;
8. Отлична интернет и компютърна грамотност;
9. Работна етика.

- Стартово възнаграждение за първите три месеца - нето 800 лв. + % от оборота. След този период възнаграждението зависи от показаните умения на наетия служител

Ако искате да обвържете работата с хобито си или просто да работите в бързо развиваща се фирма с големи перспективи, това е вашето място!
Очакваме вашето CV придружено със снимка. Ще се свържем само с кандидатите, които са одобрените по документи.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 800 до 0 лева на месец

Категория:

Електронна търговия

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ж.к.Дружба бл.228,ап.60

Дата:

04.03.2017

Организация:

ЕУГ ФЕШЪН