ПРОДУКТОВ СПЕЦИАЛИСТ - ИНДУСТРИАЛНО ОБЗАВЕЖДАНЕ НА РАБОТНИ МЕСТА

ЕВРОМАРКЕТ е най-голямата търговско-инженерингова компания за индустриално оборудване и строителна техника в България.

Направлението "Индустриални инструменти и машини” на ЕВРОМАРКЕТ предлага професионални ръчни инструменти, професионални електроинструменти, измервателни уреди, подемни и теглещи съоръжения, пневматични инструменти и др. Ние си партнираме с някои от най-големите световни производители в областта на индустриалните инструменти и оборудване – Gedore, Bosch, Mitutoyo, Cembre, Chicago Pneumatic и др.

Във връзка с разрастването на бизнеса увеличаваме нашия екип и откриваме нова позиция - ПРОДУКТОВ СПЕЦИАЛИСТ ЗА ИНДУСТРИАЛНО ОБЗАВЕЖДАНЕ НА РАБОТНИ МЕСТА.

Отговорности:

• Дава решения за приложенията на продуктите от групите, за които отговаря, за специфичните нужди на различните клиенти, като работи пряко с клиентите и консултира търговските специалисти;
• Отговаря за търговския резултат на съответните продуктови групи;
• Определя ценовата политика за продуктовите групи;
• Следи за адекватните нива на складови наличности;
• Комуникира с доставчика по всички въпроси, свързани с реализацията на продуктите;
• Поддържа и развива отношенията с ключовите клиенти;
• Отговаря за трансфера на know how от доставчика към търговските специалисти и клиентите, организира обучения.

Изисквания:

• Висше образование с техническа или икономическа специалност;
• Много добро ниво на владеене на английски език, писмено и говоримо;
• Опит в активните продажби с доказани резултати;
• Опитът в работа с клиенти от индустрията е важно предимство;
• Шофьорска книжка и готовност за пътувания в страната;
• Преминати тренинги за търговски умения са предимство.

Компанията предлага:

• Позиция в утвърдена компания, лидер в своята област;
• Работа с бизнес клиенти и с продукти от водещи световни марки;
• Начално продуктово обучение;
• Възможности за професионално развитие; обучения на място и в чужбина;
• Динамична, отговорна и разнообразна работа;
• Екип от професионалисти и отлична работна атмосфера;
• Много добро възнаграждение.

Ако описаната позиция отговаря на Вашия опит и професионални интереси, моля изпратете автобиография и снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Нехранителни продукти
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

04.03.2017

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК