СКЛАДОВ РАБОТНИК

"Светът на инструментите-България" ООД е част от международна холдингова структура с годишен оборот над 500 млн. щатски долара, с над 4 000 сътрудника и 20-годишен опит в търговията с ръчни и електрически инструменти, градинско оборудване и стоки за бита. С изградена мрежа от складово-логистични комплекси покриваме цялата територията на Русия, Украйна, Казахстан, България и Бразилия. Прилагаме активна търговска политика насочена към създаване на активна търговска база от корпоративни клиенти. В изпълнение на стратегически план за развитие на търговски активности в страната и чужбина търсим да назначим служител на длъжността СКЛАДОВ РАБОТНИК

Описание на позицията:
1. Приемане и експедиране на стока;
2. Товаро/разтоварна дейност - контейнерни доставки;
3. Подреждане на стоките в склада;
4. Събиране на поръчки;
5. Участие в инвентаризации;
6. Етикетиране и опаковане на стока.

Изисквания към кандидатите:
1. Средно образование;
2. Най-малко 1 година опит на подобна позиция;
3. Умения за работа в екип;
4. Готовност за извършване на работа с физически натоварвания;
5. Добра физическа кондиция и добро зрение;
6. Чисто съдебно минало;
7. Готовност за поемане на индивидуална и колективна материална отговорност.

Нашето предложение:
1. Трудов договор съгласно КТ на РБългария;
2. Работа в млад и висококвалифициран екип;
4. Възможност за развитие и израстване в структурата на фирмата;
5. Вътрешно фирмено обучение;
6. Ясно дефинирани задължения по разписани процедури;
7. Мотивиращо фиксирано възнаграждение и бонуси, обвързани с постигнатите резултати.

Очакваме автобиография на български език с актуална снимка.
За кандидатстване използвайте бутона "Кандидатствай по тази обява”.

Ако отговаряте на посочените изисквания, проявявате интерес към посочената позиция и сте готови да приемете предизвикателствата на длъжността, моля, изпратете ни автобиография на български език с актуална снимка, мотивационно писмо и налични препоръки. За кандидатстване използвайте бутона "Кандидатствай по тази обява”. Моля, посочвайте референтния номер на позицията, за която кандидатствате. Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД. Няма да се разглеждат документи на кандидати, неотговарящи на посочените изисквания. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Вашите данни ще бъдат използвани единствено за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1035 до 1525 лева на месец

Категория:

Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Дата:

09.03.2017

Организация:

Светът на инструментите - България ООД

Повече информация за Светът на инструментите - България ООД може да получите ТУК