ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Във връзка с разширяване на дейността си водеща фирма в областта на млекопреработването търси да назначи в гр.София човек на следната позиция:

Търговски представител за гр.София

ИЗИСКВАНИЯ за длъжността:

- Опит в сферата на продажби на бързооборотни стоки –
минимум 2 год. - /млечни продукти с предимство/
- Високомотивирана, целенасочена и организирана личност с
развито чувство за отговорност;
- Презентационни умения и опит във водене на преговори
- Способност за планиране и организация на работата;
- Комуникативни умения и умения за работа с хора;
- Компютърни умения с MS Office пакет - Windows,
- Свиделство за правоуправление на МПС - кат.В
- Средно или висше образование;

Задължения и отговорности:
- Обслужване и развитие на търговската мрежа в поверения му регион;
- Планиране на дейността и оптимизация на цялостната работа в региона;
- Оптимизация на ежедневните маршрути;
- Отговорност за отношенията с клиентите;

Ние Ви предлагаме възможност да работите в динамичен екип и мотивираща среда, където да разгърнете Вашите възможности.
Възнаграждение свързано с опита,професионалните компетентности и постигнатите резултати.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 2000 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Хранителни продукти
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.Силистра, ул.Опълченска 21 А

Дата:

11.03.2017

Организация:

МЕРОНЕ-Н ЕООД