Специалист търговия/ Салдо конто за гр. София

Описание

Основни задължения:
 Цялостно подпомага дейността на счетоводния отдел;
 Приема постъпилите в отдела банкови и други документи и следи за законосъобразността на стопанските операции, наличието на необходимите реквизити в първичните документи;
 Обработва банкови документи като е отговорен за своевременното и вярно отразяване на всички операции, свързани с клиенти;
 Съдейства при изготвяне на финансови и счетоводни отчети и справки.

Изисквания:
 Средно/Висше икономически образование (студенти с възможност за работа на пълен работен ден);
 Опит на подобна позиция – предимство;
 Познаване на финансово-счетоводното и данъчното законодателство;
 Отлична компютърна грамотност – Word и Excel, работа със счетоводен софтуер;
 Много добри аналитични умения и внимание към детайлите;
 Отлични организационни способности и умения за работа екип.

Място на работа: гр.София
Моля, изпращайте автобиография на електронен адрес: careers@cez.bg.
Краен срок за подаване на документи: 20.05.2017 г.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

12.05.2017

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК