Шофьор /Разносна търговия/ Кат Б

Описание

ОТГОВОРНОСТИ:
-Навременни и точни доставки в магазинната мрежа, на предварително подготвени заявки, като се следва маршрут за доставка в определен район;
-Товарно - разтоварна дейност при приемане и предаване на стоката;
-Материална отговорност за стоките, които са му поверени;
-Събираемост на плащанията от клиенти;
-Нагласа за работа с документи и пари - стокови разписки, фактури, пътни листи;

ИЗИСКВАНИЯ:
-Активен шофьор с опит в управлението на бус
-Категория Б /категория "С" е предимство /
-Със завършено средно образование;
-Предишен опит в сферата на търговията с бързооборoтни стоки ще се счита за предимство
-Отлични организационни умения;
-Енергичен, отговорен към трудовите си задължения, учтив с клиентите;
-Умения за работа в екип;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
-Трудов договор;
-Коректност;
-Обучение;
-Възможност за развитие;

Ако това предложение ви е заинтересувало очакваме вашата професионална автобиография с актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените предварително по документи.

Желаем успех на всички кандидати.

Агенция за подбор на персонал регистрирана в МТСП,агенция по заетостта. С регистрация от 04.11.2016г
безсрочна под номер 2144
Услугите на Агенцията са напълно безплатни за лицата търсещи работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Хасково

Дата:

13.03.2017

Организация:

ЕВРО-ИНТЕРНАЦИОНАЛ ГРУП ЕООД

Повече информация за ЕВРО-ИНТЕРНАЦИОНАЛ ГРУП ЕООД може да получите ТУК