Супервайзор търговска база за едрогабаритна техника, сервиз и резервни части

Нашият клиент е водеща фирма за внос, продажба и сервиз на нова и употребявана земеделска техника и резервни части, която търси:

Изисквания:
- Подходящо висше техническо или икономическо образование;
- Опит в управлението на търговска база за продажба и сервизиране на земеделска техника;
- Опит в управлението на сервизна дейност в областта на земеделската техника;
- Опит в управлението, организацията и контролирането на цялостната дейност, включително контрол върху финансовата дейност;
- Опит в продажбите на земеделска техника или резервни части за земеделска техника: мин. 5 години;
- Много добра компютърна грамотност;
- Лидерски качества, инициативност и умения за работа в екип;
- Писмено и говоримо владеене на английски език или чужди езици: предимство;
- Шофьорска книжка;
- Готовност за командировки в страната и чужбина;

Основни задължения:
- Организация на работата на сервиза – разпределение на задачите, проследяване и контрол, оформяне на рекламации
- Организация на движението на автомобилите – одобрение за движение, контрол на маршрут, километри и др.
-Организация на покупките и доставките – одобрение за покупка на стоки и материали, контрол на разходите
-Контрол и проверка на стокодвижението
-Приемане и проверка на доставките на стоки и материал –
физически и документален контрол

Фирмата осигурява:
- много добро трудово възнаграждение;
- обучение в България и чужбина и развитие;
- дългосрочни трудови взаимоотношения;
- фирмен автомобил, телефон;
- медицинско осигуряване;
- работно облекло и други социални бонуси и придобивки;

Лиценз 1612, валиден до 2018г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. Добрич

Адрес:

ул. Александър Батенберг 28, офис 39

Дата:

14.03.2017

Организация:

SOLO Human Resources Consulting
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за SOLO Human Resources Consulting може да получите ТУК