Търговски представител

Описание

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ
Описание и изисквания:
Фирма ,занимаваща се с продажба на кафе,търси
търговски представител на свободна практика за гр.София и региона.

Основни задължения и отговорности:

- Разширяване на пазарните позиции – търсене на нови клиенти
- Представяне и продажба на кафе и консумативи

Изисквания:

-Собствен транспорт
-Познания в областта на производството на кафе са предимство
-Предишен опит в сферата на търговията-директни продажби,работа с клиенти
-Мотивирана и отговорна личност, ориентирана към постигането на високи резултати

Какво предлагаме:

-Гъвкаво работно време
-Процент от ежедневните продажби
-Ежедневно плащане
-Подкрепа с информация и рекламни материали
-Фирмата предоставя и евентуално оборудване за новите обекти- кафемашини,кафемелачки,чаши

Важно:

-Ако нашето предложение представлява интерес за Вас очакваме Вашата автобиография с актуална снимка
-Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
-Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 500 до 2000 лева на месец

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Дата:

14.03.2017

Организация:

ЕН.АН. ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕН.АН. ЕООД може да получите ТУК