Търговски представител - Техника

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент - фирма с търговска, сервизна, консултантска и проектантска дейности насочени към прилагането на световния опит в областта на техниката и технологиите за почистване във всички сфери на икономиката, мотивиран служител на позиция:

Отговорности:

•Отговаря за активната търговия и привличането на нови клиенти;
•Поддържа наличната клиентската мрежа;
•Осъществява срещи, презентира, оферира и осъществява продажби на клиенти;
•Консултира клиенти за предлаганите машини, услуги и продукти;
•Следи за качеството на текущото обслужване на клиентите;
•Изготвя справки и отчети за извършената дейност.

Компанията предлага:

•Конкурентно заплащане;
•Допълнителна бонус-схема, обвързана с постигнатите резултати и общото представяне;
•Професионалното развитие на служителите чрез външни и вътрешни обучения, в страната или в чужбина;
•Допълнителен социален пакет;
•Служебен автомобил, телефон, таблет и компютър.

Изисквания:

•Завършено висше образование.
•Минимум 2 години опит на подобна позиция;
•Опит в продажбите на техника;
•Проактивен и динамичен човек със систематичен подход в работата;
•Адаптивен и отговорен човек, умеещ да взима самостоятелно решения;
•Добри презентационни и комуникационни умения,
•Познаване на офис приложения - Word, Excel , PowerPoint;
•Шофьорска книжка;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012 валиден до 14.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

16.03.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК