Продавач консултант

Фирма „КОНКУРЕНТ” ЕООД търси да назначи мотивирани и отговорни към работата служители на длъжност „Продавач-консултант“ в гр.Поморие. Фирмата има дългогодишен опит в търговията на бижута и произведения на приложното изкуство.
Нашите изисквания са:
- професионално и вежливо обслужване на клиентите - мотивация за продажби и търговски усет
- приветливост и добри комуникативни умения
- завършено средно образование - говорим английски и руски език е предимство
- представителен външен вид
- шофьорска книжка
- умения за работа с компютър
- умения за работа в екип
Вашите задължения:
- обслужване на клиентите
- получаване и подреждане на стоката
- поддържане на работната среда в добър вид
- спазване на фирмените правила

Ние Ви предлагаме:
Постоянна работа, осигуровки върху пълната заплата ,трудов договор, стимулиращо възнаграждение, лоялност и коректност,осигурен транспорт.
Ако проявявате интерес към посочената позиция и искате да станете част от нашия екип, моля изпращайте: CV, мотивационно писмо и актуална снимка. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 500 до 650 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Поморие

Дата:

18.04.2017

Организация:

КОНКУРЕНТ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за КОНКУРЕНТ ЕООД може да получите ТУК