ПРОДАВАЧ КОНСУЛТАНТ

Май Маркет e търговска верига, предлагаща на клиентите уникално разнообразие от бързооборотни стоки на конкурентни цени в локации близо до клиента. Магазините се отличават с неповторима атмосфера, богато разнообразие и качество. Мотото на компанията: „Всеки ден с мисъл за вас!” е насочено не само към клиентите, но и към персонала, защото ние умеем да ценим лоялните служители и полагаме грижи за тях и кариерното им израстване! За 6 години успяхме да открием и присъединим към веригата 40 обекта с над 400 работни места на територията на области Варна и Добрич, но вярваме, че най-доброто тепърва предстои! Ако вие сте усмихнат, енергичен и позитивен човек с желание за работа в динамична среда и комуникацията с клиенти ви доставя удоволствие, предлагаме ви да се присъедините към нашия екип!

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Обслужване и консултиране на клиенти;
- Зареждане и аранжиране на стока;
- Следене на срокове на годност и правилно етикиране;
- Поддържане на хигиена и ред на работното място;

ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно образование;
- Бързина и сръчност;
- Много добри комуникативни умения;
- Опит в хранителни стоки е сериозно предимство;

ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянна, дългосрочна работа;
- Коректно отношение и заплащане;
- Възможност за развитие във Веригата;

Ако предлаганата позиция представлява интерес за вас моля, изпратете актуална автобиография! Само одобрените след първоначална селекция ще бъдат поканени на събеседване. Конфиденциалността на личните ви данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр. Варна, ж.к. "Възраждане", ул. "Здравко Чакъров 9

Дата:

22.03.2017

Организация:

Май Маркет АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Май Маркет АД може да получите ТУК