Продавач - консултант в оптика

Персоннел Интернешънъл ЕООД (лицензен №1508/13.09.2012 валиден до 13.09.2017 г.) търси за свой клиент, оптика "Продавач-консултант".

ИЗИСКВАНИЯ:
- Минимум средно образование
- Една година опит на съответната позиция
- Компютърна грамотност
- Комуникативност и отговорност
- Опит в работа с клиенти
- Умения за работа в екип

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Спазване на работното време
- Работа с клиенти
- Изпълнение на възложени от работодателя задачи

РАБОТОДАТЕЛЯТ ПРЕДЛАГА:
- Трудов договор със срок на изпитване уговорен в полза на работодателя
- Трудово възнаграждение - 500 лева нето/месец
- 5 дневна работна седмици, като се работи 2 съботи в месеца през седмица
- Работно време от 09:30 до 18:00 ч.
- Социално и здравно осигуряване съгласно действащото в Република България законодателство

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, актуална снимка и копие от диплома за завършено образование.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи.
Контакт ще установим само с одобрените кандидати.

Данните на кандидатите ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 500 до 0 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Русе

Дата:

13.06.2017

Организация:

Персоннел Интернешънъл ЕООД

Повече информация за Персоннел Интернешънъл ЕООД може да получите ТУК