Продавач-консултант

Верига супермаркети набира персонал за работа в магазините и на каса за летния сезон 2017г. в

к.к."Св.св.Константин и Елена".
Основни задължения:
-Сортиране и аранжиране на стоките в Търговската зала
-Поддържа търговския вид на работното място
-Посреща и обслужва клиенти, като ги консултира за качеството на стоките
-Работа с парични средства на каса
-Аранжира стоките на работното си място и витрините
-Поддържа хигиената на работното си място
-Съдейства на клиентите при предявяване на рекламации
-Отчита парични потоци при издаване на смяна
Изисквания към длъжността
-Предимство се счита владеенето на чужд език
-Умения за работа в екип
-Комуникативност, гъвкавост, креативност, инициативност, сериозно отношение към работата
-Умения за работа с компютър
Ние предлагаме
-Стартиране на работата от 8.05.2017г.или от 1.06.2017г
-ТД и СО
-Работа на смени/два дни работи два почива/
-Осигурен транспорт и квартира

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 800 до 800 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Гр. Монтана, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Благоевград

Дата:

08.05.2017

Организация:

АВИТА ФУУД ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АВИТА ФУУД ЕООД може да получите ТУК