Продавач-консултант

Хааг Трейдинг ЕООД се занимава с предлагането на дамски обувки от естествена кожа. Фирмата търси Продавач-консултант за магазина си в гр.Пловдив.

Изисквания към кандидатите:

-Завършено средно образование;
-Опит в областта на продажбите и работа с клиенти;
-Отговорно отношение към работните задължения;
-Ориентираност към клиентите и желание за постигане на високи резултати;
-Комуникативност, инициативност, лоялност.

Основни задължения:

-Посрещане и обслужване на клиентите;
-Консултиране и информиране за предлаганата стока;
-Отлично познаване на наличните стоки в магазина;
-Приемане на стоката и етикиране;
-Подреждане и аранжиране на магазина;
-Поддържане на търговския вид на стоката;
-Поддържане чистота на работното място;
-Работа с парични суми и касов апарат.

Ние предлагаме:

-Изрядни трудови взаимоотношения;
-Редовно и коректно заплащане;
-Трудов договор и платен годишен отпуск;
-Допълнително финансово стимулиране;
-Професионална работна среда и приятелска атмосфера.

Ако нашето предложение Ви интересува, моля изпратете CV и актуална снимка.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

12.04.2017

Организация:

Хааг Трейдинг ЕООД

Повече информация за Хааг Трейдинг ЕООД може да получите ТУК