Продавачи

Описание

Продавач - консултант
S Оutlet e фирма занимаваща се с търговия на нови спортни стоки на най-известните марки Адидас, Найк, Пума и други внос от САЩ и Европа в Добрич.
Отговорности:
- Приветливо и учтиво посрещане на клиентите в търговския обект
- Информиране и консултиране на клиентите при избора на подходящи стоки
- Работа с парични суми и издаване на касови бележки и фактури
- Поддържане на търговски вид на стоките и следене за наличието на информационни етикети по тях
- Поддържане на изряден търговски вид и хигиена на търговския обект
Изисквания:
- Завършено средно образование
- Не се изисква предишен опит на същата или подобна позиция
- Добри комуникативни и презентационни умения
- Умения за работа в екип, , търговски усет
- Високо ниво на самодисциплина и организираност
- Владеене на английски език на работно ниво е предимство
- Компютърна грамотност
Компанията предлага:
- Работа в динамична среда с екип от позитивни и инициативни хора
- Работно време по утвърден график
- Гарантирано месечно възнаграждение
- Допълнително материално стимулиране, обвързано с резултатите-% от реализирания оборот

За да кандидатствате очакваме Вашата автобиография с актуална снимка, телефон и имейл за обратна връзка.
Селектираните кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю.
Пожелаваме успех на всички кандидати!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 499 до 500 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Добрич

Дата:

12.04.2017

Организация:

EC-1 EOOD

Детайли за организацията:

Повече информация за EC-1 EOOD може да получите ТУК