ПРОДАВАЧ/КА- КАСИЕР/КА

SWORDSON SHOPPING е верига от магазини, разрастваща се с бързи темпове на територията на цяла България. В нашите обекти се предлага изключително голямо разнообразие от стоки - за бита и домакинството, пакетирани хранителни, почистващи препарати, тоалетни принадлежности, играчки и много др....Асортимента се увеличава и подновява постоянно.
За предстоящото откриване на новият ни фирмен магазин от веригата SWORDSON SHOPPING в Несебър, търсим да назначим ПРОДАВАЧ/КА -КАСИЕР/КА.

Задължения:
• отлично обслужване на клиентите;
• зареждане на стока в търговска зала;
• следене на срокове за годност.
•Работа на каса с оборотни средства

Изисквания:
• комуникативни, внимателни и услужливи;
• спазвате стриктно поставените Ви задачи;
• отзивчиви, отговорни и организирани;
• опит в работа с парични средства и фискални устройства;
• опит в аранжиране и подредба на стока;
• готовност за работа

Фирмата предлага:
•Трудов договор със Суордсан Шопинг.
•Въвеждащо обучение;
•Реална оценка на трудовото представяне, възможност за развитие и мотивиращо възнаграждение;

Ако проявявате интерес и желаете да се развивате в сферата търговията, моля изпратете АВТОБИОГРАФИЯ С АКТУАЛНА СНИМКА.
Очакваме документите за кандидатстване -професионална автобиография, телефонен номер за обратна връзка.
Всички данни, предоставени от Вас, защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Телефон за контакт: 0898928212

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал,

Категория:

Нехранителни продукти
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. Несебър

Дата:

18.04.2017

Организация:

swordson shopping

Детайли за организацията:

Повече информация за swordson shopping може да получите ТУК