Продавач-консултант

Водеща българска компания в модния бранш, която предлага пълна гама висококачествени мъжки облекла и аксесоари търси да присъедини към екипа си:

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ

Отговорности:

- Приветливо и учтиво посрещане на клиентите в търговския обект;
- Поддържане на търговски вид на стоките и следене за наличието на информационни етикети по тях;
- Поддържане на изряден търговски вид и хигиена на търговския обект;
- Работа с парични суми и издаване на касови бележки и фактури

Изисквания:

- Предишен опит на същата или подобна позиция в модния бранш;
- Отлични комуникативни и презентационни умения;
- Умения за работа в екип;
- Самодисциплина и организираност;
- Завършено средно или висше образование;
- Владеене на английски език ще се счита за предимство

Компанията предлага:

- Комуникативно работно място;
- Работно време по утвърден график;
- Гарантирано месечно възнаграждение;
- Допълнително материално стимулиране, обвързано с резултатите

Ако нашето предложение е привлякло интереса Ви и искате да се развивате в сферата на модата и търговията, изпратете автобиография и актуална снимка.
За да кандидатствате, използвайте бутона "КАНДИДАТСТВАЙ ПО ТАЗИ ОБЯВА"

С всички одобрени по документи кандидати ще се свържем за провеждане на индивидуална среща.

Уведомяваме Ви, че всички данни, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. "Черни връх" 183А, София 1618, София

Дата:

19.04.2017

Организация:

AFS

Детайли за организацията:

Повече информация за AFS може да получите ТУК