Продавач-консултант на детски дрехи

Описание

Отговорности:

- Посреща и обслужва клиентите на търговския обект спрямо фирмените изисквания
- Притежава отлични познания за предлаганите продукти, тяхната наличност и подредба
- Консултира клиентите за характеристиката на стоките
- Приема поръчки от клиенти и следи за тяхното изпълнение
- Следи наличности на стоките и изготвя поръчки

Очакваме от Вас:

- Отлични комуникативни и презентационни умения
- Умение за работа в екип, търговски усет и ориентация към постигане на цели
- Завършено средно образование
- Добра компютърна грамотност
- Опит в търговията с детски стоки ще се счита за предимство

Избраният за позицията кандидат ще получи:

- Дългосрочна ангажираност - трудов договор, осигуровки
- Мотивиращо възнаграждение
- Точност и коректно отношение
- Работа в екип от млади хора
- Работно време: Понеделник до Петък 8:30-16:30, две съботи в месеца 9:00 до 14:00
- Обекта е в близост до метростанция "Кн.Мария Луиза"

Ако проявявате интерес и искате да станете част от нашия екип, моля изпратете автобиография с актуална снимка.
С всички одобрени кандидати ще се свържем за провеждане на индивидуална среща.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

21.04.2017

Организация:

Фемили-М ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Фемили-М ООД може да получите ТУК