Търговски сътрудник

Описание

Задълженията на кандидата сa:

•Кореспонденция с настоящи и нови клиенти на компанията в България и чужбина
•Разширяване на международната мрежа за продажби
•Предоставяне на ефективни презентации на нашите марки и продукти
•Предоставяне на оферти на потенциални клиенти
•Предпродажбено и следпродажбено обслужване на клиенти

Ако ти си..
• С опит в B2B продажбите и продажбите на бързооборотни стоки
• С висше образование
• С отлично владеене на английски език (говоримо и писмено), втори език ще бъде предимство
• С добри аналитични умения и възможност да мислиш и действаш бързо
• С търговски и преговорни умения
• Позитивен и оптимистичен
• С желание за развитие и израстване
• Креативен
• Комуникативен и с организационни умения
• Компютърно грамотен – Word, Excel
• С желание и възможност да работиш в динамична и развиваща се среда
• Променящ и постигащ заедно с екипа и компанията...

...Не се колебай и изпрати на joinus@kohlibre.eu, своето СV със снимка и ние ще се радваме да се видим лично!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

гр. София 1113 район р-н Изгрев Акад. М. Попов No 13, бл. 3а

Дата:

21.04.2017

Организация:

Интердринк ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Интердринк ЕООД може да получите ТУК