Складов работник

Описание

ХАРАКТЕРИСТИКА НА
Длъжност: СКЛАДОВ РАБОТНИК
Длъжността е пряко подчинена на началник склад и Изпълнителния Директор
Цел на длъжността: Отлично професионално приемане ,складиране и предаване на стоките
Задължения,изисквания и отговорности:
1. Товаро-разтоварни дейности при приемане и издаване на стоките;
2. Качествен и количествен контрол на получаваните и складираните стоки;
3.Отговорност за запазването на добрия търговски вид на стоките по време на тяхното съхранение и обработката на поръчките за продажби.Стоките трябва да бъдат в много добър или отличен вид.
4. Завършено средно образование;
5 Свидетелство за управление на МПС, категория В; Свидетелство за управление на мотокар е предимство;
6.Организираност, експедитивност и отговорно отношение към задълженията;умение за работа в екип.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
1.Отлични условия за работа и възможност за кариера в една от най-бързо развиващите се компании в България с водещи позиции в много области.
3.Възможности за професионално развитие-началник склад и .... Оценяване на личният принос.
4.Задълбочено начално обучение, други обучения. Предизвикателна и разнообразна работа. Отлична работна атмосфера,екип от професионалисти.
5. Възнаграждение : РЗ 600 лв. + процент

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Промишлени продукти

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

27.04.2017

Организация:

Виамар ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Виамар ЕООД може да получите ТУК