Продавач

Търсим честен и отговорен човек за продавач в магазин за хранителни стоки за петък,събота и неделя - дневна надница - 30лв.

Отговорности:

Работа с касов апарат;

Коректно и вежливо обслужване на клиентите;

Добре подреден и поддържан магазин;

Правилното съхранение и спазване на хигиенните изисквания за работа с хранителни стоки;

Спазването на гаранционния срок на изложените в магазина стоки;

Наличието на верни, чисти и правилно поставени етикети;

Предаване на достоверна информация към ръководството;

Изпълнение на заповеди и разпоредби, издадени от управителя на фирмата;

Спазване на фирмени тайни пред други лица.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

28.04.2017

Организация:

ЕТ "Ванлян–Б.Ванлян"

Повече информация за ЕТ "Ванлян–Б.Ванлян" може да получите ТУК