Специалист продажби

Служба за поръчка на такси MAXIM е международна компания, оказваща информационни услуги в сферата на таксиметровия превоз. Ние създаваме единна мрежа за бърза и удобна поръчка на такси във всички страни, където има наши офиси и кол центрове и вече работим в България.

Отговорности:
- продажба на софтуер и услуги за кол центрове;
- търсене и привличане на потенциални партньори;
- провеждане на презентации и бизнес срещи, сключване на сделки;
- водене на клиентска база в CRM.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Специални умения:
Изисквания: -Опит в продажбите. -Опит в провеждането на преговори с клиенти, включително и с ръководителите на фирми. -Способност самостоятелно да взима решения. -Владеене на руски език. Каво предлагаме: -Трудов договор. -Осигурено първоначално обучение. -Пълен работен ден. -Добро твърдо възнаграждение и бонуси. За кандидатстване изпращайте актуално CV на РУСКИ език.

Ние предлагаме

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София, Гр. Пловдив

Дата:

08.09.2017

Организация:

"ТАКСИ МАКСИМ" ЕООД

Повече информация за "ТАКСИ МАКСИМ" ЕООД може да получите ТУК