СПЕЦИАЛИСТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ / ТЪРГОВСКИ ПОСРЕДНИК с НЕМСКИ ЕЗИК

Уайзър е водеща, международна компания, специализирана в подбор на кадри от висше и средно мениджърско ниво. Компанията е част от Gi Group – световен лидер в областта на човешките ресурси, с офиси в повече от 40 страни в Европа, Азия и Америка.

Нашият клиент е предприемачески бизнес, който специализира в предоставянето на услиги и карти за безкасово плащане за транспортния сектор. Поради разрастване на дейността, те откриват нова позиция за работа с корпоративни клиенти. Длъжността е с основно значение за поддържане и разширяване на търговския потенциал на организацията.

Цел на длъжността:
• Да поддържа съществуващата мрежа от клиенти от малък и среден бизнес и да идентифицира и развива нови бизнес контакти.
• Основни отговорности:
• Поддържане и развиване на бизнес отношенията със съществуващи и идентифициране на нови клиенти с малък и среден бизнес чрез периодични телефонни разговори и водене на преговори по телефона.

Основни задължения:
• Поддържа и развива взаимоотношения с клиентите на база на изготвен план за обаждания с цел осигуряване на съответното ниво на обслужване на съществуващи и нови клиенти с акцент върху запазване /разширяване на бизнес отношения чрез:
 Увеличаване обема на допълнителните услуги за съществуващи клиенти
 Разработване на нови бизнес възможности/решения за потенциални клиенти
 Предлагане на печеливши стратегии на клиентите, познаване на тяхната дейност, бизнес и потребности и предлагане на съответните съвети относно продукти и услуги.
• Води преговори с настоящи и нови клиенти по отношение на условията, изготвя предложения за цени, условия за плащане, допълнителни услуги и договаря всички оперативни подробности и изисквания.
• Допринася към екипната култура за споделяне на знания, умения и експертни мнения за развитието на търговския екип и постигането на поставените цели
• Регулярно преглежда клиентските профили, включващи разнообразни продукти и услуги: обслужване, отстъпки, договори, цени кредитни условия, кредитни лимити и планира бъдещото развитие на клиентската база.
• Регистрира и актуализира всички данни, свързани с взаимодействията с клиентите и поддържа осъвременена информация в различните бази данни.
• Работи с вътрешни отдели и трети страни, както и с колеги от виртуален екип, с цел да се осигури ефективна и рентабилна услуга на клиента.

Профил на кандидата:
• 1-4 години професионален опит в сферата на обслужване на клиенти, кол център, телемаркетинг; опит в преговори с корпоративни клиенти
• Отлично владеене на немски език. Доброто владеене и на английски език ще се счита за предимство
• Бакалавърска и/или магистърска степен за предпочитане в икономическа дисциплина
• Отлична компютърна грамотност: MS Excel
• Работа с база данни (обработване, поддържане и ежедневно попълване)
• Инициативност, дисциплина, гъвкавост, адаптивност, приоритизиране на задачите
• Умение за работа в екип
• Умение за решаване на проблеми и самостоятелност в критични ситуации
• Умение за работа под напрежение и спазване на кратки срокове

Компанията предлага:
• Професионална реализация в предприемаческа фирма ;
• Работа в млад и динамичен екип;
• Конкурентно възнаграждение и допълнителни бонуси в зависимост от постигнатите резултати;
• Вътрешни и външни обучения
• Възможност за вътрешно развитие

Ако предложението представлява интерес за Вас и отговаряте на изискванията, моля да изпратите актуална автобиография.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

All applications will be considered under the terms and conditions of confidentiality in accordance with the regulations of personal data protection. Wyser EOOD activities are based on a Recruitment license №1482 issued on 30.07.2012, valid until 30.07.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

област София (столица), община Столична гр. София 1303

Дата:

05.05.2017

Организация:

УАЙЗЪР ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за УАЙЗЪР ЕООД може да получите ТУК