Стажант Продажби (м/ж)

В Lidl правим всичко, което е добро, още по-добро. Правим невъзможното възможно – както за нашите клиенти, така и за нашите служители. Нека нашата Стажантска програма Ви помогне да продължите да се развивате и да станете успешни.

Започнете Вашия професионален път в Lidl чрез 18-месечна платена стажантска програма с перспектива за постоянна работа от 01.10.2017!

За нашия централен офис в Равно поле търсим:

Вашите задачи:

• Основен етап на обучение: Запознаване с дейностите на ресор Продажби в Централа, във филиал и в Складова логистика на Регионално дружество;

• Етап на надграждане: Обучения във всички отдели от Продажби в Регионално дружество;

• Етап на задълбочаване: Обучение според целевата позиция Регионален Мениджър Продажби и сътрудничество в специфични проекти.

Вашите умения:

• Успешно сте завършили висше образование с фокус Търговия/Икономика или сте в процес на завършване;

• Имате начален професионален опит (пр. от студентски стажове и практики), макс. 1,5 г.;

• Отличавате се със силна мотивация за работа и много добри комуникативни умения;

• Притежавате шофьорска книжка и шофирате активно;

• Владеенето на немски език на много добро ниво е предимство.

Нашето предложение:

Ние вярваме във Вашите умения и във Вашите идеи. За да можете да се концентрирате точно върху тях, имате нужда от поле за изява и сигурност. И точно тях ще Ви предложим в Стажантската програма.

Тук ще бъдете развивани, насърчавани и ще Ви бъдат възлагани отговорности както в екип, така и индивидуално. Използвайте шанса да спечелите от разнообразните възможности в Стажантската програма и преоткрийте Lidl.

Ние ще подсилим качествата, които притежавате, и заедно ще работим върху развиването на потенциала Ви. Нека заедно направим Lidl възможен.

Събудихме ли интереса Ви?

Тогава кандидатствайте чрез онлайн-формуляра към обявата.
Ще бъдат разглеждани само кандидатурите, към които има приложена автобиография и мотивационно писмо.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност.
Личните данни, събирани за целите на процедурата по кандидатстване за работа, ще бъдат обработвани в съответствие с правилата на действащото българско законодателство за защита на личните данни, включително, но не само във връзка с правото на достъп и коригиране на личните данни. В съответствие с действащото законодателство, събраните данни могат да бъдат трансферирани към други дружества от групата на ЛИДЛ в страни от Европейския съюз.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Стажант

Образование:
Бакалавър

Профил:
Търговия/Икономика

Специални умения:
Притежавате шофьорска книжка

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Административен персонал

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. с.Равно поле

Адрес:

с. Равно поле 2129 ж.к. -, ул. \\\"3-ти Март\\\" No 1

Дата:

09.05.2017

Организация:

Лидл България ЕООД Енд КО.КД

Повече информация за Лидл България ЕООД Енд КО.КД може да получите ТУК