SachbearbeiterIn für den Bereich Einkauf/ Сътрудник в Търговски отдел- София

Детайли

Описание

dm drogerie markt ist ein international expandierendes Handelsunternehmen mit Firmensitz in Salzburg (Österreich). Wir beschäftigen mehr als 62 000 MitarbeiterInnen in über 3 600 Filialen in Österreich und den Tochterunternehmen in Mittel- und Osteuropa und zählen zu den besten Arbeitgebern Europas und suchen wir eine(n):

SachbearbeiterIn für den Bereich Einkauf (Vollzeit)

Ihre Hauptaufgaben:
- Unterstützung des Sortimentsmanagers und Asisstenten im Bereich Einkauf
- Pflege und Bearbeitung von Daten (Artikel und Lieferanten)
- Erstellung von Berichten und Analysen
- Tägliche Kommunikation per E-mail und Telefon mit den internen Abteilungen, Filialen, Lieferanten, Partnern und Kunden
- Koordination von Arbeitsprozessen in der Abteilung
- Selbständige Organisation der Aufgabenbereiche

Sie bieten:
- absolviertes Studium oder Sie stehen kurz vor dem Abschluss ihres Studiums (Wirtschaftsstudium von Vorteil)
- gute Deutschkenntnisse
- Termintreue
- Ausgezeichnete Kenntnisse in MS Office und Internet
- Bereitschaft für Teamarbeit
- Eigeninitiative und analytisches Denken

dm bietet:

- die Sicherheit und Vorteile eines europaweit tätigen Unternehmens
- vielfältige Weiterentwicklungsmöglichkeiten und Karriereperspektiven
- eine interessante Tätigkeit mit Raum zur Selbstentfaltung
- ein wertschätzendes Arbeitsklima

Sie sind interessiert?
Dann bewerben Sie sich bis 19.11.2019 schriftlich mit Lebenslauf (CV) und Motivationsschreiben.

Für Kontakte und weitere Informationen:
Tel: 0882 501 722
Lora Todorova, Personalentwicklung

Mit der Zusendung Ihrer Bewerbung stimmen Sie zu, dass Ihre personenbezogenen Daten von dm Bulgarien EOOD gesammelt und bearbeitet werden dürfen zwecks des Bewerbungs- und Anstellungsprozesses, in Übereinstimmung mit der aktuellen bulgarischen Gesetzgebung.

Ihre personenbezogenen Daten werden bei uns maximal 6 Monate gespeichert, danach werden sie vernichtet, sofern Sie nicht ausdrücklich zugestimmt haben, dass sie länger gespeichert und verarbeitet werden. Innerhalb dieser Frist kann Ihre Bewerbung für spätere Stellen berücksichtigt werden. Falls Sie nicht berücksichtigt werden möchten, kontaktieren Sie uns bitte unter den angegebenen Koordinaten.

дм дрогери маркт е международно експандираща търговска компания със седалище в гр. Залцбург (Австрия). За нас работят повече от 62 000 служители в над 3 600 филиала в Австрия и клоновете в Централна и Източна Европа и принадлежим към най-добрите работодатели в Европа и търсим:

Сътрудник в Търговски отдел (пълен работен ден)

Основни отговорности:
- Подпомагане работата на мениджърите и асистентите в търговския отдел
- Поддържане и администриране на база данни (артикули, доставчици)
- Изготвяне на справки и анализи
- Ежедневна комуникация по телефон и имейл с вътрешни отдели, филиали, доставчици, партньори и клиенти
- Координация на работните процеси в отдела
- Самостоятелност и добра организация при изпълнение на текущите задължения

Изисквания:
- Завършено висше образование или в процес на завършване (икономическото образование е предимство)
- Добро владеене на немски език
- Спазване на срокове
- Отлично владеене на MS-Office
- Готовност за работа в екип
- Инициативност и аналитично мислене

dm предлага:
- Сигурността и предимствата на голяма европейска компания
- Възможности за бъдещо професионално развитие и Кариера
- Интересна работа с възможности за развитие на индивидуалния потенциал
- Приятен работен климат

Ако сме предизвикали Вашия интерес, моля изпратете по имейл автобиография със снимка и мотивационно писмо!

Контакт ще бъде установен само с одобрените кандидати!

За контакти и повече информация:
тел.: 0882 501 722
Лора Тодорова, отдел Човешки ресурси

С изпращане на кандидатурата си, Вие се съгласявате личните Ви данни да бъдат събирани и обработвани от „дм България“ ЕООД за целите на подбора и назначаването, при спазване на императивните изисквания на действащото законодателство.

Вашите лични данни ще бъдат съхранявани при нас за максимален срок от 6 месеца, след което ще бъдат унищожени, освен ако не сте дали изричното си съгласие да бъдат съхранявани и обработвани за по-дълъг срок. В рамките на този срок Вашата кандидатура може да бъде взета предвид при последващи нови свободни позиции. В случай, че не желаете да бъдете вземани предвид, моля да се свържете с нас на посочените координати.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:

Трудов опит:

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Държава:

България

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1574 София, ул Никола Тесла 5, BSR 2, ет. 6

Дата:

04.02.2020

Организация:

дм България ЕООД