БЮФЕТЧИК

Описание

БЮФЕТЧИК - СЕРДИКА ЦЕНТЪР- на 4/6/8 часов работен ден

Работно място: YOPS фроузън йогурт, Сердика център, ниво 1

Отговорности:
• Обслужва клиенти, приема поръчки и консултира клиентите
• Следи за чистотата на бара и наличността на всички продукти
• Приготвя на място поръчките от клиентите според изискванията
• Поддържа добра лична хигиена и хигиенни практики на работното място
• Участва в приготвянето на заготовки за плодове и фреш напитки

Изисквания:
Способност за работа в динамична среда
Желание за работа в екип
Отговорност и желание за развитие
Умение за работа с клиенти
Предишен опит в заведенеие за хранене е предимство
Английски език на работно ниво е предимство

Предлагаме:
• Много добри условия на труд и обучение
• Възможност за развитие според показаните резултати

Моля, изпратете актуална автобиография и снимка чрез натискане на бутона по-долу.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 300 до 700 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

13.10.2017

Организация:

Дабъл Дилайт ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Дабъл Дилайт ЕООД може да получите ТУК