Персонал бърза закуска район Красно село

Работно място широк център град София. Храната, която се приготвя: сандвичи, принцеси, фреш, кроасани, топли напитки и други. Работни дни: 2 работи / 2 почива, от 07:00 до 19:30 часа и редовна смяна от понеделник до петък включително, 07:30 до 17:00 часа.
ИЗИСКВАНЕ КЪМ ДЛЪЖНОСТТА:
- опит в работата с касов апарат;
- заверена здравна книжка;
- медицинско за работа.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- спазване стандартите за качество, хигиена и безопасност;
- отговорност за количеството и качеството на приготвяната продукция в съответствие с установените рецепти;
- енергичност, сръчност, съзнателност и отговорност;
ЗНАНИЯ И УМЕНИЯ :
- Средно образование;
- Опит в общественото хранене;
- Поддържане на изряден външен вид- личен и на работното място;
- Знания за това какво е ротация на продукти и правилно съхранение на продукти и суровини.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 600 до 900 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

28.05.2018

Организация:

Кю енд И Бред Къмпани ООД

Повече информация за Кю енд И Бред Къмпани ООД може да получите ТУК