ТЪРГОВСКИ СЪТРУДНИК В ШОУРУМ

Дженерал Дистрибюшън АД е един от най-големите търговци на едро в страната, специализирани в дистрибуцията на ръчни, измервателни, хоби и професионални инструменти, електро- и пневматични инструменти, заваръчна техника, компресори и генератори, малогабаритна строителна механизация – бетонобъркачки и ръчни колички, скрепителни елементи, гресиращо и смазочно оборудване и др.

Клиенти на компанията са едни от най-големите търговски вериги като Метро кеш енд кери, Мр. Бриколаж, Практикер, Баумакс, Практис, Кауфланд, Мастерхаус, Баухаус и др. и повечето от най-големите търговски обекти и строителни борси в цялата страна. Дружеството разполага със собствена дистрибуторска мрежа и складови бази в 7 от най-големите градове в България.

Компанията разработва собствена марка BOLTER и дистрибутира лидери в световен мащаб като FORCE, TELWIN, LIMEX, STRUC, Kilmak, PRESSOL, Pferd, ASKAYNAK, MUNGO, Gedore и FINI.

Поради разрастването на дейността търсим ТЪРГОВСКИ СЪТРУДНИК за нашия шоурум в гр. София.

Отговорности:

• Консултира клиентите при избора им;
• Грижи се артикулите да имат етикети за експлоатация, за да бъдат изложени в шоурума;
• Подава редовно заявки и отчети за продадените стоки и за нови такива;
• Уведомява клиентите за промоции съобразно техните интереси;
• Води база данни с клиенти;
• Води каса;
• Поддържа обекта чист и подреден.

Изисквания:

• Техническа грамотност по отношение на хоби инструментите;
• 1-2 години предишен опит в железария или строителен хипермаркет е важно предимство;
• Добра компютърна грамотност - умения за работа с Excel;
• Умения за комуникация с различни хора - лесно да намира общ език;
• Усет за атрактивно подреждане на стоките в шоурума;
• Шофьорска книжка кат. В.

Компанията предлага:

• Работа в утвърдена компания с отлично развиващ се бизнес;
• Възможност за професионално развитие и обучение;
• Работа в млад и приятелски настроен екип;
• Динамична работа, свързана с комуникация с хора и намиране на решения;
• Комфортна работна среда;
• Работно време от понеделник до петък, 8часов работен ден без смени; месторабота - жк Младост 1.

За да кандидатствате, моля изпратете автобиография и актуална снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

гр. София, ра Овча купел, п.код 1632, ЖК. „Овча купел” II, бл. 3, вх. А, ап. 25

Дата:

02.06.2017

Организация:

ДЖЕНЕРАЛ ДИСТРИБЮШЪН АД

Повече информация за ДЖЕНЕРАЛ ДИСТРИБЮШЪН АД може да получите ТУК