Продавач - консултант в магазин за дрехи - МОЛ Сердика център- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е търговска компания с дългогодишен опит в модната индустрия с магазини в Европа и клиенти по цял свят. В момента компанията открива нов бранд за Българския пазар, който се радва на популярност в останалите държави. За него търсим специалист на позиция:

Консултант продажби в магазин за дрехи - нова търговска марка за България

Отговорности:
Старание за качествено обслужване и консултиране на клиентите на магазина;
Работа с каса/терминали за извършване на плащане;
Аранжиране на дрехите в магазина спрямо зададените от компанията критерии;
Поставяне на стикери с информация за артикулите и етикети с цени;
Спазване на добрите търговски практики в обекта.

Компанията предлага:
Трудов договор - пълно осигуряване;
Конкурентно възнаграждение;
Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения;
Работа в международна компания;
Гъвкаво работно време – 5/2 на 8 часови смени;
Удобна локация - Сердика център;

Изисквания:
1+ години опит в търговията/продажбите и обслужването на клиенти;
Опит в продажбата на дрехи, обувки, аксесоари, парфюми ще се счита за предимство;
Отлични комуникационни умения и работа в екип;
Адаптивност и готовност за работа в динамична среда;
Отговорност, честност и лоялност;
Готовност за започване на работа в кратки срокове.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.03.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК