ТЪРГОВСКИ СПЕЦИАЛИСТ - ЗАВАРЪЧНА И МЕТАЛООБРАБОТВАЩА ТЕХНИКА

ЕВРОМАРКЕТ е най-големият доставчик на индустриално оборудване и строителна техника в България.

Направлението Евромаркет Метал е представител на световни марки като Lincoln Electric, Harris, BUGO, Pferd, Fein и др. – водещи в областта на:
- заваръчни машини и консумативи,
- машини и консумативи за рязане и шлайфане,
- техника за крайцване, рязане и монтажно стиковане на тръби и листов материал,
- техника за огъване на тръби,
- пясъкоструйна и водобластираща техника.

Във връзка с развитието на бизнеса компанията търси да назначи ТЪРГОВСКИ СПЕЦИАЛИСТ.

Задължения и отговорности:

- осъществява контакт с настоящите клиенти, консултира ги при избора им на продукти и решения;
- разширява клиентската база, намира нови проекти за металообработваща и заваръчна техника;
- води търговски преговори;
- изготвя отчети за работата си.

Изисквания:

- опит в активните продажби, или познания за заваряване и металообработка;
- инженерното образование е предимство;
- комуникативни и търговски умения;
- активност и инициативност; организираност;
- шофьорска книжка и готовност за пътувания;
- владеенето на английски език е предимство.

Компанията предлага:

- възможности за дългосрочно развитие в голяма и утвърдена компания;
- работа с продукти от водещи световни марки и с бизнес клиенти;
- продуктово и търговско обучение след започване на работа;
- обучения в страната и в чужбина;
- професионален и приятелски настроен екип, отлична работна атмосфера;
- много добро заплащане.

За да кандидатствате моля, изпратете автобиография и актуална снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Нехранителни продукти
Промишлени продукти
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

19.06.2017

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК