Специалист продажби и маркетинг на светодиодно (LED) осветление

„Лидер-Лайт България” ЕООД е иновативна компания, част от Консорциум ИНКОТЕКС ГРУП, с предмет на дейност - маркетинг и търговия на LED осветителни тела . Дружеството е част от Международния Холдинг – ИНКОТЕКС, който е с повече от 25 годишна история на пазара в областта на разработката, производство и продажба на LED oсветление и други електронни изделия.
Във връзка с разширяване на дейността си компанията търси да назначи:

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Висше Икономическо образование;
• Технически познания в сферата на осветлението и LED технологиите е предимство;
• Oпит в В2В продажбите на подобна позиция;
• Инициативност , мотивираност, комуникативност и презентационни умения;
• Проактивна и резултатно ориентирана личност с аналитичност и пазарно мислене
• Добро владеене на английски език;
• Свидетелство за управление на МПС ;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Идентифицира и привлича потенциални клиенти;
• Обслужва и развивa клиентската мрежа в поверения му регион, работи за удовлетвореността на клиентите и договаря търговски условия
• Периодично и навременно комуникира с клиентите, като им представя правилните продукти и решения спрямо нуждите им;
• Отговаря за ръст на продажбите при настоящите клиенти и за постигане на продажби на нови клиенти;
• Анализира, проучва и следи тенденциите на пазара и действията на конкуренцията
• Изпълнява набелязаните обеми за продажба и целите за дистрибуция;
• Активно участва в презентации, демонстрации, срещи и изложения

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Постоянна креативна работа на пълен работен ден;
• Добро заплащане и допълнителни бонуси;
• Вътрешни обучения и кариерно израстване;
• Работа в амбициозен и динамичен екип;
• Социални придобивки и превилегии/телефон, компютър, възможност за служебен автомобил и др./

Очакваме Вашeто CV и актуална снимка.
(Мотивационното писмо е препоръчително).
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София , бул. " Христо Ботев" 28, ет.4

Дата:

23.05.2017

Организация:

ИНКОТЕКС ГРУП

Детайли за организацията:

Повече информация за ИНКОТЕКС ГРУП може да получите ТУК