Продавач Консултант

"ARD DECOR" е български производител на декоративни елементи.
За търговски обект на ARD DECOR в гр. София ,Mall Sofia - Булевард Ал.Стамболийски търсим да назначим Асистент продавач - консултант

Основни задължения:

- Посрещане и обслужване на клиентите в търговския обект;
- Консултиране и информиране на клиентите за качествата и характеристиките на предлаганата стока;
- Поддържане на търговския вид и хигиена на работното място;
- Следене за търговския вид на предлаганите стоки, наличието на етикети и означения за продажна цена;
- Приемане, подреждане и аранжиране на стока;
- Работа с парични суми, издаване на касови бележки;

Изисквания към кандидатите:

- Интерес и опит в областта на интериорния дизайн;
- Комуникативност, гъвкавост, инициативност и енергичност;
- Отговорно отношение към работните задължения;
- Умения за работа в екип;
- Ориентираност към клиентите и желание за постигане на високи резултати.

Работното време се съобразява спрямо график изработен от управителя както следва:
първа смяна: 10:00 -20:00 h
втора смяна: 16:00 -21:00 h
треди ден: почивен

От наша страна ще предложим:
- допълнително финансово стимулиране, чийто размер зависи единствено и само от вас и вашите резултати;
- изрядни трудови взаимоотношения, отговарящи на българското законодателство;
- професионална работна среда и приятелска атмосфера.

Ако нашето предложение е предизвикателство за вас, можете да изпратите автобиография на български език.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Основно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, София 1000, София

Дата:

25.09.2017

Организация:

a2adv

Детайли за организацията:

Повече информация за a2adv може да получите ТУК