Продавач - консултант

SARKK SA, основан през 1998 г. и е ексклузивен вносител на TOMMY HILFIGER за България, Гърция, Кипър, Румъния, Албания и Македония. Продуктите на TOMMY HILFIGER се предлагат в магазините на TOMMY HILFIGER в София, България в The Mall, Seridka center и Paradise center.

Целта на SARKK SA винаги е била насочена към здравословния и стабилен растеж и продиктувана от ценностите на корпоративната социална отговорност. Това я прави една от най-сигурните корпорации в индустрията и спомага за нейния постоянен растеж, като успява да задоволи нуждите и на най-взискателните клиенти и прави компанията един от най-предпочитаните работодатели на пазара.

ОТГОВОРНОСТИ:

• Обслужване на клиенти съгласно фирмените стандарти.
• Подържане на вида на стоките изложени в магазина, приемане на стока, познаване на дрехите в магазина.
• Потдържане на безупречен външен вид по всяко време, като посланник на марката.
• Постигането на качествени и количествени цели на магазина.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ: - Фирмено обучение
- Реализация в динамично развиваща се, модерна компания.
- Точни и коректни трудови взаимоотношения.
- Възможност за развитие.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
ИЗИСКВАНИЯ: • Опит в сферата на продажбите ще се счита за предимство. • Опит в работата с касов апарат ще се счита за предимство. • Владеенето на Английски език ще се счита за предимство. • Комуникативност, отговорност и добра работна етика. • Умение за работа в екип. • Търговски нюх. • Поемане на отговорност. • Желание за постигане на резултати. Ако проявявате интерес, моля изпращайте афтобиографии на Български или по възможност на Английски език придружени със снимка.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 675 до 900 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, бул.Ботевргардско Шосе 247

Дата:

01.06.2017

Организация:

САРКК България ЕООД

Повече информация за САРКК България ЕООД може да получите ТУК