Служител филиал на 6 - часов работен ден - Хасково

дм дрогери маркт е международно експандираща търговска компания със седалище в гр. Залцбург (Австрия). За нас работят повече от 62 606 служители в над 3 765 филиала в Австрия и клоновете в Централна и Източна Европа и принадлежим към най-добрите работодатели в Европа.

Търсим кандидати за наш обект в гр. Хасково за следната позиция:

Служител филиал на 6 - часов работен ден

Вашите отговорности:
- поддържане на асортимента и наличностите (приемане, заприхождаване, излагане и правилно съхранение на стоката);
- етикетиране на артикулите;
- подреждане на асортимента по зададени планограми;
- извършване на инвентаризации;
- работа на каса;
- консултиране на клиенти;

Вие можете да предложите:
- висока социална и професионална отговорност;
- желание или опит в консултирането на клиенти;
- организационен талант и спазване на поети ангажименти;
- желание за професионално и лично развитие;

дм Ви предлага:
- интересна работа с потенциал за разгръщане на индивидуалните възможности;
- сигурността и предимствата на голяма европейска компания;
- разнообразни възможности и перспективи за професионално развитие и израстване в кариерата;
- приятен работен климат;

Проявявате ли интерес?
Кандидатирайте се до 19 януари 2021 г. писмено с автобиография, мотивационно писмо и приложена снимка!

Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю!

С изпращане на кандидатурата си, Вие се съгласявате личните Ви данни да бъдат събирани и обработвани от „дм България“ ЕООД за целите на подбора и назначаването, при спазване на императивните изисквания на действащото законодателство.

Вашите лични данни ще бъдат съхранявани при нас за максимален срок от 6 месеца, след което ще бъдат унищожени, освен ако не сте дали изричното си съгласие да бъдат съхранявани и обработвани за по-дълъг срок. В рамките на този срок Вашата кандидатура може да бъде взета предвид при последващи нови свободни позиции. В случай, че не желаете да бъдете вземани предвид, моля да се свържете с нас на посочените координати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Хасково

Адрес:

1574 София, ул Никола Тесла 5, BSR 2, ет. 6

Дата:

12.01.2021

Организация:

дм България ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за дм България ЕООД може да получите ТУК