Продавач - Консултант

Описание

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ МАГАЗИН ЗА ОБУВКИ, ул.Екзарх Йосиф 19
Верига магазини "Стил 99" търси да назначи продавач - консултант за магазин за обувки на ул. Екзарх Йосиф 19.

Ако обичате да общувате с хора, обичате да вършите много неща едновременно, да работите в екип, и постоянно да сте в движение, това е подходящата работа за Вас.
Бихме предпочели да имате опит, но за нас е важен преди всичко интересът Ви към модата и желанието Ви да бъдете в контакт с нея.

ВАШИТЕ ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЩЕ СА:
- Посрещане и консултиране на клиентите в магазина;
- Отлично познаване на асортимента от предлаганите артикули в магазина;
- Поддържане на търговския вид и хигиената в магазина;
- Аранжиране на стоките и витрината.
- Работа с парични средства и ПОС терминал

КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Дългосрочна заетост
- Коректност на заплащането и добро възнаграждение
- Въвеждащо обучение
- Възможности за професионално израстване

Работно време на смени:
2 работни дни, 1 ден почивен - 3 седмици в месеца от 10:00ч. до 20:00ч.
четвъртата седмица е с междинна смяна- от вторник до събота от 12:00ч до 18:00ч., почива се неделя и понеделник - два почивни последователни дни.

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ВАС:
- Позитивно отношение и желание за работа в екип.
- Комуникативност и ангажираност към работата
- Способност за работа в динамична среда
- Добри комуникации с клиенти
- С желание за работа и иновативност, гъвкава и енергична личност

Моля, кандидатите да изпратят автобиография с актуална снимка. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю!

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, жк.Дружба 2,бл.523, вх.Г, ап.16

Дата:

05.06.2017

Организация:

Анджелина ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анджелина ЕООД може да получите ТУК