Търговски представител

ЛУГЕРА е международна агенция за човешки ресурси с присъствие в Армения, Хърватска, Чехия, Холандия, Полша, Румъния, Украйна и България. Услугите, които предоставяме бързо, ентусиазирано и безусловно са подбор на персонал, лизинг на персонал, изготвяне на заплати и администриране на човешките ресурси. Нашият фокус е върху две неща: резултати за клиента и грижа за кандидата.
За наш многоуважаван клиент – лидер в сферата, в която се развива, търсим надежден и отговорен професионалист за позицията:

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ за Кърджали и областта;

Основни задължения и отговорности:

- Следи за прилагането на мърчандайзинг стандартите на компанията;
- Осигурява периодични търговски посещения в обектите си и взима заявки;
- Развива гамата от продукти на компанията във всички обекти, за които отговаря;
- Създава, поддържа и развива търговски отношения с обектите в поверената зона;

Нашите изисквания:

- Отговорност и организираност;
- Предишен опит на подобна позиция;
- Желание и готовност за работа с хора;
- Готовност за динамична и предизвикателна работа;
- Практика в областта на бързооборотните стоки е предимство;
- Чиста шофьорска книжка и възможност за интензивни пътувания;

Нашето предложение:

- Отлично възнаграждение;
- Атрактивен социален пакет;
- Работа в международна компания;
- Предизвикателна и динамична среда;
- Периодични обучения и професионално развитие, обвързано постигнатите резултати;

Ако отговаряте на горепосочените изисквания, моля изпратете актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.
Регистрация в МТСП с лиценз №2060 от 17.06.2016 за неопределено време.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Кърджали

Адрес:

бул. Цар Борис III №7, вх.А, ет.1, ап.3

Дата:

05.06.2017

Организация:

Лугера ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Лугера ЕООД може да получите ТУК