ШОФЬОР - ПРОДАВАЧ ЗА РАЙОНА НА гр. БУРГАС

ЛУГЕРА е международна агенция за човешки ресурси с присъствие в Армения, Хърватска, Чехия, Холандия, Полша, Румъния, Украйна и България. Услугите, които предоставяме бързо, ентусиазирано и безусловно, са подбор на персонал, лизинг на персонал, изготвяне на заплати и администриране на човешките ресурси. Нашият фокус е върху две неща: резултати за клиента и грижа за кандидата.
За наш ценен клиент – водеща производствена компания, търсим мотивиран и отдаден човек, за позицията ШОФЬОР - ПРОДАВАЧ ЗА РАЙОНА НА гр. БУРГАС.

ОТГОВОРНОСТИ:
• Ежедневно зарежда хладилен камион със стока;
• Доставя и активно продава стока, като следва график и маршрут за доставка в определен район;
• Следи за доброто позициониране на продуктите и рекламните материали на компанията;
• Носи материална отговорност за повереното му имущество (камион, продукти, пари);
• Ежедневно отчита извършените продажби и остатъчни количества стока в наличност, както и плащанията от клиенти.

ИЗИСКВАНИЯ:
• Шофьорска книжка – кат. С;
• Свидетелство за професионална компетентност;
• Дигитална карта за тахограф;
• Предишен търговски опит е предимство;
• Упоритост и постоянство;
• Готовност за ранен старт на работния ден;

ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
• Срочен трудов договор;
• Конкурентно ниво на възнаграждение с търговски бонус за високи резултати;
• Допълнителен пакет от социални придобивки;
• Осигурена възможност за настаняване;
• Работа с голяма разнообразие, в която скучният ден е мираж.

Имаме възможност да се свържем само с кандидатите, одобрени по документи. Предварително благодарим на всички кандидатствали! Успех!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.
Регистрация в МТСП с лиценз №2060 от 17.06.2016 за неопределено време.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

бул. Цар Борис III №7, вх.А, ет.1, ап.3

Дата:

06.06.2017

Организация:

Лугера ЕООД
Агенция за подбор на персонал