Продавач - консултант/ка

Продавач – консултант/ка в магазин Pure Religion в Paradise Center

Магазин Pure Religion е магазин за дамско облекло, предлагащ асортимента на водещи американски марки.

Ако търсите работа в сферата на търговията и имате интерес към модата, присъединете се към екипа ни.

Изисквания:
- комуникативност и умения за работа с клиенти;
- отговорност и коректност;
- желание за усъвършенстване и развитие;
- предишен професионален опит или познания в областта на търговията
- владеенето на английски език ще се счита за предимство.

Отговорности:
- осъществяване на контакт с клиентите на магазина и тяхното обслужване, съгласно установените фирмени стандарти;
- осигуряване на пълна и коректна информация относно продуктите;
- участие в приемането на стоката, нейната подготовка и излагане в магазина.
- поддържане на работното място, съгласно установените фирмени стандарти;

Ние предлагаме:
- отлични условия за работа в млад колектив;
- работа на смени по график. 40 часова работна седмица.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Предоставянето на лични данни по тази обяви е доброволно и те ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

18.06.2017

Организация:

КСТ ДИСТРИБЮШЪНС ЕООД

Повече информация за КСТ ДИСТРИБЮШЪНС ЕООД може да получите ТУК