Търговски представител

"Вип Бюти Стайл" ООД е официален вносител на немската декоративна козметика "BeYu".
Фирмата има за цел да запознае българският потребител с една от най- известните брандове декоративна козметика.
"BeYu" е част от портфолиото на ARTDECO COSMETIC GROUP и оперира в над 40 страни извън Германия.
В момента търсим да присъединим към екипа си Търговски представител на декоративна козметика.

Изисквания за длъжността:

• Образование: завършено минимум средно образование, желателно висше или
полувисше.
• Отлично ниво на английски език писмено и говоримо.Втори език ще е предимство.
• Работа със складова програма и касов апарат.
• Отлично познаване на "Excel" и "Word". Желателно е кандидатите да могат да работят
на "Photoshop" и други програми за обработка на изображения.
• Познаване и работа със социални мрежи. "Facebook", "Instagram" и други.
• Шофьорска книжка.
• Минимум 1 година опит като Търговски представител. Предимство ще е опит в сферата
на козметичните салони и дрогерии.
• Положително отношение, енергичност и желание за работа в екип.

Основни отговорности:

• Отговаря за продажбите на дребно и едро на дадена територия.
• Обработва постъпили запитвания от клиенти на електронната поща.
• Следи и отговаря за запитвания във Фейсбук и публикува в страницата на фирмата.
• Проучва пазара и подава информация към съответният ръководител.
• Изготвя всякакви документи съпътстващи работният процес. (оферти, фактури,
договори и др.)

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

• Фирмата предлага приятна и позитивна обстановка.
• Стартово месечно възнаграждение от 1000 до 1200 BGN бруто.
Увеличение, в зависимост от постигнатите продажби/резултати.
• Възможност за професионално израстване и дългосрочно обвързване с фирмата.

Моля, да ни изпратите вашето "CV" и кратко мотивационно писмо, защо кандидаствате
за дадената позиция.

Всички данни, CV и др., предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и
ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Всички кандидати ще бъдат разглеждани конфиденциално.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Дата:

19.06.2017

Организация:

ВИП Бюти Стайл ООД

Повече информация за ВИП Бюти Стайл ООД може да получите ТУК