ПРОДАВАЧ/КОНСУЛТАНТ

Автомотомикс ЕООД е фирма с дългогодишен опит в търговията с аксесоари за автомобили, мотоциклети и велосипеди. За нашият магазин в кв. Орландовци търсим мотивирани и динамични личности, които да се присъединят към екипа ни, на длъжността ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ.

- ИЗИСКВАНИЯ-

*Приветливост и умение за добра комуникация
*Отговорност и мотивация
*Компютърна грамотност
*Завършено средно или висше образование
*Умения за работа в екип

-ОТГОВОРНОСТИ-

*Работа с касова и баркод система в магазина
*Професионално и вежливо консултиране на клиентите за отделните актикули
*Поддържане на изряден търговски вид и хигиена на търговския обект
*Поддържане на търговски вид на стоките и следене за наличието на информационни етикети по тях
*Спазване на трудовата дисциплина
*Носене на пълна отчетна и материална отговорност

-НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ-

*Постоянен трудов договор, социални и здравни осигуровки
*Коректно заплащане
*8 часов работен ден : от понеделник до събота, почивен ден - неделя
*Възможности за развитие
*Работа в динамичен и приятен екип
*Мотивиращи бонуси

Ако отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни CV на office@automotomix.com Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 550 до 650 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

20.07.2017

Организация:

Automotomix

Детайли за организацията:

Повече информация за Automotomix може да получите ТУК