Оператор производство на протеинови барове (само дневни смени 2/2)- кв. Надежда- София

Във връзка с развитие на дейността на свой клиент - пазарен лидер в производството на здравословни храни - Менпауър търси да назначи отговорни кандидати на позиция:

Оператор хранително производство- кв.Надежда

Какво ще получите?

- Стабилна и дългосрочна работа с ясни отговорности и сериозно отношение към служителя
- Трудов договор с пълни осигуровки
- Работно време 2/2 само дневни смени 7-19ч
- Изключително добро възнаграждение
- Бонус представяне от самото начало
- Ваучери за храна
- Обособени пространства за отдих и релакс на открито и закрито
- Допълнително здравно осигуряване с включена дентална грижа
- Въвеждащо обучение
- Удобни транспортни връзки с автобуси: 26,27,83,108 и трамваи: 11 и 12
- Отлична работна среда в модерна сграда сред амбициозен и квалифициран персонал
- Възможности за развитие.

Основни дейности и отговорности:

- Зареждане на машините с необходимите суровини
- Сортиране и пакетиране на готова продукция
- Визуален контрол над продукта
- Почистване на работното място
- Стриктно спазване на хигиенните норми.

На какви изисквания трябва да отговаряте?

- Средно образование задължително
- Готовност за работа на 12 часови смени само дневни (07:00 - 19:00)
- Да сте физически активен и динамичен човек
- Опит в хранително производство ще се счита за предимство.

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, изпратете актуална автобиография.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана!

Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1866 до 2290 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.05.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК