Търговец за продажба на леки автомобили

Софавто ООД е една от първите български и най-успешни компании в търговията с висок клас употребявани и нови леки и товарни автомобили. За 24 години успяхме да се превърнем в лидер в нашия бранш, да изградим и поддържаме традиции в качествените доставки, в бързото и прецизно обслужване на нашите клиенти.

Притежавате търговски нюх и усет? Проявявате голям интерес към автомобилите? Имате технически познания за автомобили, интересувате се от екстри, марки, модели по автомобилите? Умеете да убеждавате и преговаряте? То нашето предложение за работа е точно за Вас.

Изисквания:
- Много добри технически познания за леки автомобили.
- Много добри познания за марки, модели и екстри.
-Свидетелство за управление на МПС категория В.
- Търговски умения в продажбата на автомобили ще се счита за предимство.
- Гъвкавост и организираност.
- Желание и инициативност за работа в сферата на продажбите.
- Владеенето на английски език ще се счита за предимство.

Основни задължения:
- Посрещане и обслужване на клиенти на автокъщата.
- Поддържане на отношения с досегашни клиенти и привличане на нови.
- Контролира чистотата и техническото състояние на поверените му автомобили, в готовност за демонстрация пред клиент и продажба.

Ние ще ви предложим :
- Дългосрочна и сигурна работа на трудов договор.
-Възможност за развитие и перспектива.
-Добра атмосфера и екипна работа.
-Коректно заплащане и лоялност.

Предоставените данни са лични данни, подлежат на специален режим на защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.
Месторабота: София

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Г.М.Димитров, бл. 6

Дата:

22.06.2017

Организация:

Софавто ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Софавто ООД може да получите ТУК