Мобилен дилър - Продажба на телекомуникационни услуги

Нашата компания специализирана в изнесени услуги за бизнеса, като за най-новият ни проект с наш партньор, водещ телеком, търсим амбициозни, търговско ориентирани личности, които да се присъединят към екипа ни на позиция:

МОБИЛНИ ДИЛЪРИ – ПРОДАЖБА НА ТЕЛЕКОМУНИКАЦИОННИ УСЛУГИ за градовете Благоевград, Ловеч и Плевен

Основните отговорности :
 Продажба на услуги и продукти на нашия партньор, спрямо нуждите на клиентите;
 Презентация на място пред клиента на дейността на кампанията, както и условията за предоставяне на телеком решения;
 Повишаване на приходите в клиентската база, постигане на поставените цели и цялостната удовлетвореност на клиентите от работата с Вас и нашия партньор;
 Организиране и провеждане на локални активности включващи промоционални /специални предложения към клиентите;

Успешният кандидат притежава:
 Търговски опит, като такъв в сферата на телекомуникациите ще се счита за предимство;
 Много добри комуникативни и презентационни умения;
 Умения за активна директна работа с клиенти;
 Умения да предлага най-добрите решения на клиентите на компанията в поверения му регион;
 Способност за убеждаване, устойчивост и отстояващо поведение;
 Личен автомобил;
 Шофьорска книжка категория B;
Ако искате да се присъедините към нашия екип, ние ще предложим:

 Въвеждащо обучение както и последващи такива
Трудов договор и конкуретна бонус схема (Договорът се сключва със Сиском Трейдинг)
 Постоянно съдействие за усъвършенстване и подобряване на резултатите
 Възможност за отлично възнаграждение обвързано с постигнатите търговски резултати резултати
 Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Ако сте ориентиран/а към резултати, продажбите са Вашето призвание и желаете да работите с най-големия телеком в България,, не се колебайте, а кандидатствайте, като изпратите автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Плевен, Гр. Ловеч, Гр. Благоевград

Адрес:

бул.\"Цариградско шосе\"117

Дата:

23.06.2017

Организация:

СМАРТ СЪРВИС СЪЛЮШЪНС ЕООД

Повече информация за СМАРТ СЪРВИС СЪЛЮШЪНС ЕООД може да получите ТУК