СЛУЖИТЕЛИ СОРТИРАНЕ НА ПРАТКИ (НОЩНИ СМЕНИ) - временна заетост- Бургас

Gi Group e водеща международна компания, предлaгаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси.

За наш клиент - нова и бързоразвиваща се компания за доставки, търсим да назначим енергична и мотивирана личност на позицията:

СЛУЖИТЕЛ СОРТИРАНЕ НА ПРАТКИ (НОЩНИ СМЕНИ)

Отговорности на позицията:

• Прием, разпределяне и подреждане на пратките;
• Сканиране на пратките с четец;
• Извършване на етикетиране, разпределяне и групиране на пратките;
• Спазване на утвърдени процедури и правила за безопасност.

За нас е важно да притежавате:

• Мотивация за работа, лична дисциплина и организираност;
• Комуникативност, готовност за динамична работа в екип;
• Работа на подобна позиция се счита за предимство.

Компанията предлага:

• Временна заетост на граждански договор;
• Заплащане 9 лв нето на час (Нощни смени 00:00 - 8:00);
• Приятна и ненатоварваща среда, с мотивиран и млад екип;
• Възнаграждението се изплаща по банков път по лична банкова сметка.

Ако желаете да станете част от успешния екип на нашия клиент, кандидатствайте с автобиографията си!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.
Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

15.05.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК